Prezydent PLIG

-

 

Wiceprezydent PLIG

 -

 

Członkowie Rady

Jacek Broniewicz 

Urodził się 1962 roku. Z wykształcenia jest nauczycielem praktycznej nauki zawodu - obróbka mechaniczna metalu. Od 1991 roku razem z żoną prowadzi zakład usług leśnych. Wykonuje usługi w pełnym zakresie tzn. pozyskanie, zrywkę i zagospodarowanie lasu. Od początku działalności pracuje na terenie jednego nadleśnictwa. Obecnie firma zatrudnia 16 osób.Ma dwójkę dorosłych dzieci. Córka jest adwokatem, syn ukończył Politechnikę Wrocławską - mechanika i budowa maszyn. Zainteresowania: narciarstwo, wędkarstwo.

 

Zbigniew Ciszek

Przedsiębiorca leśny.

 

Mariusz Czekieryło

Urodził się w 1973 roku w Miastku. Absolwent Liceum Ekonomicznego w Białym Borze oraz Politechniki Koszalińskiej, gdzie na Wydziale Ekonomii i Zarządzania zdobył tytuł magistra Polityki Gospodarczej i Ekonomii Regionalnej. W roku 2013 ukończył także Studium Przedsiębiorczości Leśnej, a w roku 2014 „Szkolenie z Prawa Zamówień Publicznych dla Przedsiębiorców Leśnych” (oba organizowane przez FCC).
Po studiach wraz z bratem wyjechał do Niemiec, aby zarobić na pierwszy używane LKT. Firmę LEŚNIK-T Mariusz Czekieryło prowadzi od 2004 roku , wraz z bratem Józefem Czekieryło. Ojciec Piotr Czekieryło przepracował ponad 40 lat w Lasach Państwowych, głównie na ciągnikach LKT (LKT nawiązuje do nazwy firmy) i do dziś pomaga w firmie.
W marcu 2011 roku wstąpił do Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych tworząc wraz z kolegami regionalne struktury SPL.
Adresat podziękowań z okazji 25-lecia polskiej transformacji, które odebrał z rąk Wiceministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego i prezesa SPL w 2014 roku. W 2014roku otrzymał Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku za udział w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach” .

 

 

Komisja Rewizyjna

Grażyna Bilska, Leszek Hoffman (przewodniczący), Daniel Grzelak, Tomasz Zieliński, Zdzisław Sudoł.

 

Sąd Koleżeński

Waldemar Bachus, Ireneusz Sowiński, Jacek Mendel, Krzysztof Szadziewicz (przewodniczący), Zbigniew Mastalerz.

 

Dyrektor Biura Izby

 -

 

zapisz się

zostan-operatorem.jpg